Mıcro-Realısm

Burada yer alan çalışmalarım 0.5 cm – 10 cm arasındadır.

Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism Vitruvian Man x Fallen Angel Micro Realism Tattoo ( Mikro realistik Vitruvian Man x Fallen Angel  dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Fallen Angel Eye ( 0.7 cm)
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism Bird Tattoo ( Mikro realistik kuş dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Bird
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism WolfTattoo ( Mikro realistik kurt dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Micro Realism Wolf Tattoo
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism SkullTattoo ( Mikro realistik kuru Kafa dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Couple Tattoo Skull & Sword Memento Mori
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism Ouroboros Tattoo ( Mikro realistik ouroboros kendini yiyen yılan dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Ouroboros
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism airplaneTattoo ( Mikro realistik uçak dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Plane
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism Sword Snake Tattoo ( Mikro realistik yılan & Kılıç dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Sword & Snake
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism tiger cub Tattoo ( Mikro realistik kaplan aslan yavrusu dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Tiger Cub

Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism Van gogh Tattoo ( Mikro realistik van gogh dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Hokusai And The Starry Night
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism The Creation of Adam Tattoo ( Mikro realistik Adem'in yaratılışı dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
The Creation of Adam
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism butterfly&Knife Dagger Tattoo ( Mikro realistik kelebek hançer dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Butterfly & Dagger
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism EagleTattoo ( Mikro realistik kartaldövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Eagle
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism landscapeTattoo ( Mikro realistik manzara dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Landscape
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism Landscape Tattoo ( Mikro realistik manzara dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Camp Fire
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism oysterTattoo ( Mikro realistik istiridye dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Oyster
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism Raven Tattoo ( Mikro realistik kuzgundövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Raven
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism Caduceus Tattoo ( Mikro realistik caduceus dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Caduceus
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism SwordTattoo ( Mikro realistik kılıç dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Sword
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism Dolphin Tattoo ( Mikro realistik yunus dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Dolphin
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism Koi Fish Tattoo ( Mikro realistik koi balığı dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Koi Fish
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism Statue Tattoo ( Mikro realistik heykel dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Angel Statue
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism sword Tattoo ( Mikro realistik kılıç dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Royal Crown
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism Scuba Diver Tattoo ( Mikro realistik dalgıç dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Scuba Diver
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism katana Tattoo ( Mikro realistik katana dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Katana
Sude Erdem İnk Tattoo & Design Eskişehir. Micro Realism hookTattoo ( Mikro realistik kanca dövmesi) Aklınızdaki dövme tasarımları ve modellerinin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Hook

Aklınızdaki dövme modelleri ve tasarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Sude Erdem Ink