Awards/Ödüller

Transilvania Tattoo Expo 2023

Transilvania Tattoo Expo‘da 3 günlük maratonun ilk 2 güne katılabildik. 3. günde Türkiye’ye dönmemiz gerekse de 1500 kişinin ziyaret ettiği sanatçıların ödül için yarıştığı Romanya’nın Sibiu şehrinde 1788 yılında inşa edilen tarihi bir yapı olan Thalia Concert Hall’da gerçekleşen çok eğlenceli bir festivaldi. Bu etkinlik Netflix’te tanıtılan ilk dövme festivali olacak. İlerleyen tarihlerde yayınlanmak üzere festival boyunca sürekli çekim yapıldı. Dünyanın her yerinden gelen birbirinden yetenekli pek çok sanatçı ile yarıştık. Her gün için bir ödül kazanarak Eskişehir’e 3 adet ödül ile döndük. Kazandığımız ödüller ile Romanya’da pek çok haber sitesinde yer bularak ülkemizi temsil etmenin mutluluğunu yaşadık.
  • Day 1 -Best of Small 1st ( En iyi küçük dövme 1.lik ödülü)
  • Day 2 -Best of Color 3rd ( En iyi renkli dövme 3.lük ödülü)
  • Day 3 -Special Prize of the Transilvania Tattoo Expo ( Festivalin en değerli ödülü olan Transilvania Tattoo Expo özel ödülü. Bu ödül yapılan çalışmaların yanı sıra sanatçının karakteri, iş etiği, hijyen ve festival boyunca gösterdiği performans değerlendirilerek veriliyor.)

Dünyanın her yerinden gelen birbirinden yetenekli isimlerle tanışmanın mutluluğunu yaşadık. Hem kol hem de bacağı kapsayan zorlu bir projeyi 3 günde neredeyse molasız bir şekilde tamamladık. 2023 Marmaris Tattoo Fest’te Best Avant-Garde kategoresinden ödül aldık. Bu sene standımıza uğrayan dövme severler için tasarımımızın konseptine özel el yapımı toxic temalı deney tüpü anahtarlıklarımızdan kazandılar.

Festivaldeki eğlenceli ve yorucu 3 günümüz nasıl mı geçti ? Reels videomuzdan bu dolu dolu üç güne göz atabilirsiniz.